Revelin

Гальмівна система автомобіля - найважливіший механізм безпеки. Саме з цієї причини до її характеристики висуваються особливі вимоги.

Одним із найважливіших параметрів надійності гальмівної рідини є її температурні властивості та вогнетривкість. Гальмівні рідини AutoChemie Bitterfeld GmbH відрізняються високою якістю: вони стійкі до негативних температур, мають низьку в'язкість, достатні антикорозійні властивості; точка кипіння досягає 220 градусів.
AutoChemie Bitterfeld GmbH покращила властивості своїх гальмівних рідин, розробивши високоефективний пакет присадок під назвою «Revelin», який включає в себе два типа інноваційних добавок: перші запобігають окисненню гальмівної рідини навіть при сильному нагріванні, а інші захищають металеві деталі від корозії.


5 причин,  чому варто потрібно використовувати гальмівні рідини «Revelin» 

  • Спеціальні антикорозійні добавки запобігають корозії металевих поверхонь робочих елементів, підвищують змащувальні властивості і нейтралізують вологу, яка проникає в гальмівну рідину. Процес окислення значно знижується навіть при надзвичайно високих температурах, тобто утворення продуктів розкладання, що містять кислоти, які є шкідливими для гальмівної системи.
  • При критичних температурах гальмівна рідина мінімально впливає на гумові компоненти гальмівної системи, запобігає зносу і набуханню.
  • Зберігає еластичність, тим самим захищаючи гумові елементи від раннього зносу.
  • Набір присадок захищає гальмівну рідину від перегріву і зберігає її властивості без змін у широкому температурному діапазоні.
  • Високо-ефективний набір також містить протипожежні та антикавітаційні добавки та стабілізатори. Не містить нітритів, амінів та фосфатів

Низька якість гальмівної рідини може стати причиною аварії. Тому ми рекомендуємо вибирати продукцію, вироблену нашою компанією, яка протестована в більш ніж 50 країнах. Гальмівні рідини - це поєднання інноваційних технологій та справедливої ціни!