MiDEP


midep

На підставі багаторічних досліджень фахівці компанії AutoChemie Bitterfeld GmbH зробили серйозний крок у майбутнє автомобільних олив. Створення пакету присадок MiDEP на основі відкриття ефекту реметаллізаціі в науково-дослідному центрі компанії сьогодні дозволяє випускати масла нового покоління.

Високотехнологічна молекула MiDEP дбайливо доглядає за двигуном, запобігаючи його передчасному зносу. Молекули MiDEP (поєднання молібдену, сплав міді, олова і срібла) розпізнають дефекти на робочих поверхнях двигуна і закріплюються біля них. При роботі двигуна, молекули MiDEP акумулюють теплову енергію і направляють її на будівництво додаткового шару в проблемні і зношені зони стінок циліндра. В результаті нормалізується компресія, усувається втрата робочих газів в камері.

Mileage

Комплекс MiDEP уповільнює процес природного зносу двигуна, завдяки формуванню самовідновлюваного захисного антифрикційого шару на поверхні металів. На поверхні цього шару встановлюється динамічна рівновага між атомами металу самого шару і компонентами комплексу MiDEP в складі моторної оливи. В результаті досягається замкнутий цикл «знос-відновлення», що дозволяє реалізувати принцип самовідновлення механізмів в залежно від стану двигуна. Таким чином, комплекс MiDEP має виражені адаптивні властивості, що дозволяє однаково ефективно використовувати оливу для автомобілів з різним пробігом, а також надає можливість використовувати оливу для автомобілів зі збільшеним пробігом.

Defence

Комплекс MiDEP створює захисний шар, що впливає безпосередньо на метал поверхонь тертя деталей і ефективний навіть при масляному голодуванні. Утворення плівки на поверхнях тертя компенсує фізичний знос деталей двигуна та істотно збільшує ресурс.
Комплекс MiDEP містить компоненти, що запобігають утворенню шкідливих відкладень на стінках робочих поверхонь двигуна, що забезпечує ефективну та безперебійну його роботу.

Economy, Power

За рахунок зниження втрат на тертя знижується витрата палива, покращується розгінна динаміка, збільшується ККД двигуна, оптимізується компресія, сповільнюється втрата робочих газів в камері згоряння, зменшується угар масла.

Таким чином, основні переваги моторних олив Е-ТЕС:

Адаптація під пробіг (Mileage)
Захист деталей двигуна (Defence)
Зниження витрати пального (Economy)
Збільшення потужності двигуна (Power) 

Моторні оливи Е-ТEC забезпечують чудовий захист двигуна автомобіля день за днем!