Glycsol

glycsol

Присадка для антифризу «Glycsol» – розробка вчених на основі багаторічної роботи компанії AutoChemie Bitterfeld GmbH. Яким би не був чистим антифриз, в ньому все одно містяться компоненти, які під впливом високої температури, «прилипають» на внутрішню поверхню системи охолодження, утворюючи накип і осад. Такі відкладення можуть призвести до технічних проблем.

Присадка «Glycsol» створена для вирішення двох основних функцій:

1. Очищення системи охолодження. Спеціальні добавки видаляють застарілі відкладення, методом диспергування їх часток в об'ємі антифризу, а також перешкоджають утворенню каменів і накипу, створюючи стійкий корозійний захист металів і сплавів.

2. Захист від корозії всіх металів системи охолодження забезпечує пакет інгібіторів корозії на основі композиції солей моно-і дикарбонових кислот (карбоксилатна технологія). Крім того, в складі охолоджуючих рідин додатково присутній інгібітор корозії міді. Він створює тонку захисну плівку на поверхнях системи охолодження і витрата інгібіторів відбувається тільки при утворенні осередків корозії. Таким чином інгібітори майже не витрачаються, оскільки антифриз прибирає корозію тільки в тому місці, де вона утворилася. Завдяки таким властивостям охолоджуючі рідини з присадкою «Glycsol» мають збільшені терміни експлуатації до 250 тис.км для легкових автомобілів і 650 тис.км для вантажних (5 років). Високоякісні антифризи компанії AutoChemie Bitterfeld GmbH, з додаванням пакета присадок нового покоління «Glycsol», призначені для використання в системах охолодження двигунів внутрішнього згоряння всіх сучасних автомобілів. Наявність власної науково-дослідної лабораторії, багаторічний досвід дозволяють фахівцям компанії створювати інноваційний продукт найвищої якості, який здатний задовольнити будь-який запит.