Нові концентрати E-TEC відповідають вимогам виробників автомобілів

Нові концентрати E-TEC відповідають вимогам виробників автомобілів, AutoChemie Bitterfeld GmbH, як один з провідних європейських виробників, виступає за компетентність та професіоналізм у процесі виробництва теплоносіїв.
Нові концентрати E-TEC відповідають вимогам виробників автомобілів

AutoChemie Bitterfeld GmbH, як один з провідних європейських виробників, виступає за компетентність та професіоналізм у процесі виробництва теплоносіїв. Починаючи з листопада, AutoChemie Bitterfeld GmbH буде поставляти своїм офіційним дистриб’юторам по всьому світу антифризи E-TEC з різним рівнем якості, що відповідає міжнародним стандартам. Нові концентрати відповідають технічним вимогам виробників транспортних засобів, можуть використовуватися для обслуговування гарантійних автомобілів та мають відповідні допуски на етикетках. Найближчі місяці стануть перехідним періодом, тому ви зможете побачити товари як у старому, так і в новому вигляді. Готові до використання та концентровані антифризи E-TEC виготовляються виключно в Німеччині, гарантуючи захист від корозії, захищаючи двигун від перегріву та замерзання.

E-TEC CT12+ OAT TECHNOLOGY

Преміальний карбоксилатний антифриз на основі 1,2-етандіолу (моноетиленгліколь) та інгібітори корозії із застосуванням органічної технології. Захищає від корозії, перегріву, відкладень, а також піноутворення, забезпечуючи тим самим оптимальне відведення тепла. Високі показники теплоємності та теплопровідності. Не містить нітритів, амінів, фосфатів та силікатів. Підходить для будь-яких (включаючи алюмінієві та чавунні, литі блоки) двигунів. Інтервал обслуговування — 5 років!

E-TEC CT11 H-OAT-SI TECHNOLOGY

Гібридний антифриз на основі 1,2-етандіолу (моноетиленгліколю) та інгібіторів корозії. Забезпечує надійний захист від перегріву та корозії, а також від піноутворення. Відзначається високою хімічною стабільністю та високою теплопровідністю. Запобігає висиханню гумових та пластмасових елементів (прокладок тощо). Підходить для будь-яких (включаючи алюмінієві та чавунні блоки) двигунів. Інтервал обслуговування — 5 років! Антифриз зберігає свої властивості протягом дуже тривалого періоду.

00:37