E-TEC антифризи — ефективний захист двигуна

AutoChemie Bitterfeld GmbH є експертом у виробництві охолоджуючих рідин для всього світу.
E-TEC антифризи — ефективний захист двигуна

AutoChemie Bitterfeld GmbH є експертом у виробництві охолоджуючих рідин для всього світу. Повністю автоматизоване виробництво та досвід дозволяють виробляти понад 100 марок антифризу для будь-яких температурних умов, усіх видів транспорту та режимів роботи. Autochemie Bitterfeld GmbH постачає концентрати та готові до використання антифризи для країн на 5 континентах.

Бренд E-TEC означає інноваційні антифризи з різними точками замерзання та присадками. Антифризи виробляються з використанням етиленгліколю, спеціально очищеної води та багатофункціональних синергитичних присадок ALFA TRIventol та GLYCSOL. Охолоджуючі рідини E-TEC забезпечують ефективне відведення тепла, 100% захист металів від корозії та кавітації. Антифризи запобігають локальному перегріванню та руйнуванню гумових елементів системи охолодження, зберігаючи їх еластичність. Використання антифризів E-TEC гарантує ефективний захист двигуна навіть при великих навантаженнях протягом усього терміну служби.

Антифризи застосовуються в системах охолодження сучасних легкових автомобілів, вантажівок та автобусів. Інгібітори корозії, що входять до складу E-TEC, забезпечують надійний захист від руйнування деталей двигунів, в яких в якості конструкційних матеріалів використовуються чавун, алюміній, мідь, сталь, латунь та припій.

ALPHA TRIventol працює у трьох напрямках:

1. Забезпечує антикорозійний, антикавітаційний та протипінний захист.

2. Забезпечує функції змащення, запобігання розтріскуванню та витоку.

3. Оптимізує температурні показники.

 ALPHA TRIventol ефективно запобігає проблемам у всій системі охолодження автомобіля. Деталі, особливо насос і радіатор, працюють в комфортних умовах, що значно збільшує їх ресурси. Пакет присадок продовжує життя антифризу, не впливаючи на його ефективність. Присадка підтримує ресурси охолоджуючої рідини і тим самим скорочує час, необхідний для повної заміни антифризу.

GLYCSOL забезпечує максимальну чистоту поверхонь систем охолодження та захищає від утворення накипу та шламу.

00:59