Антифриз Е-ТЕС EVO – новинка для електромобілів

E-TEC EVO – антифриз нового покоління на основі етиленгліколю з технологією P-Si-OAT
Антифриз Е-ТЕС EVO – новинка для електромобілів

Сучасні двигуни піддаються великим температурним і механічним навантаженням, ніж коли б то не було.  AutoChemie Bitterfeld GmbH поповнив лінійку антифризів особливим продуктом – концентрована рідина, що охолоджує Е-ТЕС EVO на основі моноетиленгліколю в поєднанні зі спеціальним пакетом присадок (P-Si-OAT) призначеним для захисту систем охолодження автомобілів.

E-TEC EVO – антифриз нового покоління на основі етиленгліколю з технологією P-Si-OAT. Містить пакет інгібіторів корозії, що складається з солей органічних кислот, фосфатів і силікатів. Антифриз-концентрат E-TEC EVO останнього покоління з вмістом силікатів і фосфатів рекомендується для систем охолодження легкових автомобілів і легких вантажівок, коли потрібно охолоджуюча рідина, що відповідає вимогам стандарту G12 EVO (VW TL 774 L). Особливо підходить для концернів Volkswagen, Audi, Seat і Skoda з 2019 року. Може використовуватися для всіх систем охолодження електромобілів. Антифриз Е-ТЕС EVO відрізняється підвищеною температурою кипіння і збільшеною терміном експлуатації. Всі присадки зберігають свої властивості при високій температурі, що дозволяє застосовувати його на сучасних теплонавантаженому двигунах і системах охолодження акумуляторів електромобілів. При заміні або доливе антифризу необхідно керуватися рекомендаціями виробника вашого автомобіля. Такого класу антифриз на сьогодні заливається на складальних конвеєрах в Європі.


РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ:

Не використовуйте продукт в нерозбавленому вигляді. Для розведення рекомендується м'яку воду (максимальний вміст хлоридів і сульфатів 500 ppm). Увага, перевіряйте чи зливайте охолоджуючу рідину тільки при холодному двигуні. Можна змішувати з охолоджуючими рідинами на основі етиленгліколю. При розведенні концентрату з водою температура кристалізації антифризу становить -30°С.

Інструкція по застосуванню: cистему охолодження слід повністю спустошити, промити і заповнити сумішшю дистильованої води і відповідно до наведеної нижче таблиці коефіцієнтів розведення:

Рівень якості: AS 2108-2004, ASTM D 3306, ASTM D 4985, BS6580:2010, CUNA NC 956-16, PN-C40007: 2000, SAE J1034, ÖNORM V 5123, VW (TL 774-L)
Seite 1 von 2, Bentley (TL-774-L), Audi (TL 774-L), Bugatti (TL 774-L), Deutz (DQC CC-14), Lamborghini (TL 774-L), Porsche (TL 774 -L), Seat (TL 774-L), Skoda (TL 774-L), Volkswagen (VW) (TL 774-L)

21:55