Оновлення каністри Е-TEC

Компанія AutoChemie Bitterfeld GmbH представляє оновлення каністри для моторних і трансмісійних масел бренду Е-ТЕС
Оновлення каністри Е-TEC

Компанія AutoChemie Bitterfeld GmbH представляє оновлення каністри для моторних і трансмісійних масел бренду Е-ТЕС. Редизайн планувався максимально пізнаваним. Одним з головних умов було зберегти знайому аудиторії архітектуру бренду і логотип.

Зміни, які відбулися в продуктах Е-ТЕС:

Новий дизайн каністр буде введений для моторних і трансмісійних масел Е-ТЕС в металевих каністрах об'ємом 1 л і 4 літри і буде впроваджуватися поступово. Деякий час на ринку будуть представлені продукти в каністрах як старого зразка, так і нового.

Нова каністра Е-ТЕС — це втілена ідея візуального зручності, клієнту тепер набагато простіше підібрати потрібний товар. Каністра красиво виглядає на полицях торгових точок, що допомагає споживачеві орієнтуватися в асортименті.

Каністри Е-ТЕС укомплектована спеціальної витяжною лійкою, яка забезпечена відривний укупоркой, що забезпечує надійну функцію захисту від розтину. Така кришка робить процес заміни масла комфортним і акуратним. Кольорова гамма і дизайн банок залишаються такими ж, як і були. Важливо відзначити, що каністра об'ємом один літр буде прямокутної, а не круглої форми. 

13:36